"Neden" "İZCİ" ?

Fotoğraf ve Video Paylaşımı

Etkinlik ve gün içindeki faaliyetlerin resimleri ya da videoları velilere hızlı şekilde iletilir. Veliler İzci sayesinde resimleri ve videoları rahat ve “GÜVENLİ” görebilir isterlerse kaydedebilirler.

Yemek ve Öğün Paylaşımı

Veliler çocuklarının yediği yemekleri ve miktarlarını merak ederler. Okul tarafından kendilerine yollanan aylık yemek listesi, kağıda baskılı olduğundan yanlarında taşımaları ve sık sık bakabilmeleri pek mümkün olmamaktadır. Bu da velilerin okulu arayarak ne yemeği olduğu ve çocuklarının yiyip yemedikleri bilgisini almak için telefon etmeye yönlendirir. İzci de bütün yemek listesi takibi ve öğün öğün ne kadar hangi yemekten yediğinin bilgisi raporlanır.

Günlük Rapor

Anaokulları ve kreşlerde velileri bilgilendirmek amaçlı günlük defterleri kullanılmaktadır. Bu defterlerin doldurulması ciddi zaman aldığı gibi veliler tarafından okunabilirliği yüksek değildir. Gün içinde yapılan etkinlikleri yemek yeme durumları vb. bilgileri kısa bilgilendirmelerle günlük rapor hazırlarlar. Veli bildirimi görünce hızlı şekilde göz atabilir.

Etkinlik Takvimi

Çocukların bir ay boyunca yapacakları faaliyetleri, eğitimleri, çalışmaları gösteren aylık program, her ay velilere okullar tarafından iletilmektedir. Veliler kendilerine matbu evrak olarak gelen aylık programı yanlarında taşıyamadıklarından bir köşede durmakta ve çocuklarının gelişimini takip edememektedirler.İzci ise aylık program velinin cep telefonunda olduğundan veli istediği zaman programa bakarak çocuğun gün gün gelişimini, çalışmalarını takip edebilecektir.

Sağlık ve İlaç Bildirimi

Veliler çocuklarının almaları gereken ilaçları uygulamaya girerek ilaç adı, ilacın veriliş tarihi, saati, veriliş şekli ve dozajı gibi bilgileri giriyorlar. İlaç saati geldiğinde öğretmenin telefonuna sesli bildirim gelerek ilaç saatinin geldiği hatırlatıyor. Böylece ilaçlar zamanında ve düzenli bir şekilde verilmiş oluyor. Veliye bildirim gidiyor.

Veli İzin Onayları

Okul öncesi kurumlarda velilere iletmek istediğiniz bilgilendirmeleri duyurular kısmı çok kısa sürede yapabilirsiniz. Yada bir etkinlik için öğrencinin izin onayını istediğiniz zaman yayınlayarak veliden onay alabilirsiniz.

Duyuru ve Anket

İster sınıf sınıf, isterseniz tüm okuldaki velilere gönderim yapılabilmektedir. İstediğiniz de okul ve sınıf ile ilgili mini anketler düzenleyebilirsiniz.

Mesaj

İster sınıf sınıf, isterseniz tek tek öğrencilerin velilerine mesaj gönderimi yapılabilmektedir.

Ödeme ve Aidat Takip

Okul öncesi kurumların en büyük sıkıntılarından biride düzensiz gelen ödemeler kurumun ödeme dengesini bozduğu gibi konsantrasyon eksikliğinede sebep olabilmektedir. Ödemelerin takibi için ekstra zaman kaybını engellemektedir. Aidat hatırlatma sistemiyle aidatların gecikmesi durumunda sistem otomatik olarak veliye hatırlatmaya başlamaktadır. Böylece okul aidatlarının daha düzenli ödenmesi sağlanmış olur. İleride doğabilecek sıkıntıları engellemiş olur.

"Veli, Öğretmen, Yönetici"

Tek Platformda

"Çevre Dostu""Kağıt ve Kırtasiye İsrafına Son"

Address of the Contact person

Adres

Harju maakond, Tallin, Lasnamäe linnaosa, Ruunaoja tn 3, 11415

Telefon

0850 305 82 30